Vakances

Pieci iemesli, kāpēc ir labi strādāt Citrus Solutions!

 1. Vadošais nozarē.
  Citrus Solutions ir viens no vadošajiem inženiertehnisko tīklu un sistēmu projektēšanas, būvniecības un uzturēšanas uzņēmumiem Latvijā.
 2. Profesionāla komanda.
  Uzņēmumā strādā vairāk kā 200 profesionāli tīklu būvniecības un uzturēšanas tehniķi un inženieri, ap 30 projektēšanas tehniķi un inženieri, kā arī 10 risinājumu vadītāji un tehnoloģiju eksperti.
 3. Jaunākās tehnoloģijas.
  Citrus Solutions saviem klientiem piedāvā jaunākos tehnoloģiskos risinājumus datu centru, drošības sistēmu un citu ēku inženiersistēmu izbūvē.
 4. Attīstība un karjeras izaugsme.
  Uzņēmums saviem darbiniekiem piedāvā attīstības un karjeras izaugsmes iespējas, nodrošinot jaunu prasmju un zināšanu apguvi un iespēju darboties projektos, kas nav saistīti ar tiešajiem darba pienākumiem. Perfekts nav nekas, taču apsveicama ir tieksme uz izcilību, tāpēc uzņēmumā vienmēr tiek novērtēts un atbilstoši atlīdzināts darbinieku centīgs darbs un vēlme paveikt vairāk un labāk nekā tiek sagaidīts.
 5. Ārpus darba aktivitātes.
  Aktīvākie darbinieki apvienojušies Citrus klubā, kas organizē dažādus ārpus darba pasākumus, kā Citrus FotoRalliju, radošās darbnīcas, tehniskās sacensības, ekskursijas un daudzus citus.

 

BŪVDARBU VADĪTĀJS SILTUMAPGĀDES, VENTILĀCIJAS UN KONDICIONĒŠANAS JOMĀ

03.07.2017


Jums uzticēsim apkures, ventilācijas un dzesēšanas sistēmu būvdarbu vadīšanu, t.sk. būvdarbu izpildes organizēšanu, nodrošināšanu un kontroli, darbu ar personālu, materiālu pārvaldību.

JAUNĀKAIS BŪVDARBU VADĪTĀJS SILTUMAPGĀDES, VENTILĀCIJAS UN KONDICIONĒŠANAS JOMĀ

03.07.2017


Jums uzticēsim apkures, ventilācijas un dzesēšanas sistēmu būvdarbu vadīšanu, t.sk. būvdarbu izpildes organizēšanu, nodrošināšanu un kontroli, darbu ar personālu, materiālu pārvaldību.

INŽENIERTEHNISKO IEKĀRTU UZTURĒŠANAS INŽENIERIS

15.06.2017


Galvenie darba uzdevumi būs veikt drošības sistēmu iekārtu, datu pārraides, elektrobarošanas, uzturēšanas, bojājumu novēršanas un testēšanas darbus atbilstoši normatīvo aktu prasībām, uzņēmuma standartiem un ar klientiem saskaņotajām prasībām. Piedalīties montāžas un celtniecības darbos.

RISINĀJUMU VADĪTĀJS ĒKU VADĪBAS SISTĒMU (BMS) JOMĀ

15.06.2017


Svarīgākie darba uzdevumi būs izstrādāt risinājumus ēku vadības sistēmām (BMS), piedalīties piedāvājumu gatavošanā klientiem, nodrošināt BMS risinājumu ieviešanu projektu realizācijas laikā, kā arī konsultēt klientus par piedāvātajām tehnoloģijām.

RISINĀJUMU VADĪTĀJS VĀJSTRĀVU SISTĒMU JOMĀ

15.06.2017


Svarīgākie darba uzdevumi būs vājstrāvu risinājumu izstrāde, piedalīšanās piedāvājumu gatavošanā klientiem, nodrošināt vājstrāvu risinājumu realizāciju būvprojektos, kā arī konsultēt klientus par piedāvātajām tehnoloģijām.

SILTUMAPGĀDES, VENTILĀCIJAS UN KONDICIONĒŠANAS SISTĒMU PROJEKTĒŠANAS TEHNIĶIS / INŽENIERIS

15.06.2017


Jums uzticēsim izstrādāt tehnisko projektu rasējumus, saskaņot projektus ar organizācijām, klientiem un zemes īpašniekiem, kā arī veikt objektu apsekošanu un projektēšanas tehniskos darbus.

VĀJSTRĀVU SISTĒMU PROJEKTĒŠANAS TEHNIĶIS / INŽENIERIS

15.06.2017


Jums uzticēsim izstrādāt vājstrāvu, drošības un ēku vadības sistēmu projektus.