7.aprīlī SIA Citrus Solutions piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes rīkotajā preses konferencē, ar kuru tika atklāts inženierzinātņu studentiem paredzētais vasaras prakšu konkurss „Labā prakse”.
Studenti tiek aicināti piedalīties konkursā un iegūt iespēju vienu mēnesi praktizēties kādā no 20 Latvijas vadošajiem uzņēmumiem.

Vasaras prakšu konkursa “Labā prakse” mērķis ir popularizēt inženierzinātnes un veicināt studentu ieinteresētību un gūt praktisko pieredzi izvēlētajā studiju jomā. Lai piedalītos konkursā, studentiem ir jāuzraksta projekts un jāpastāsta par to, kādēļ pretendents izvēlējies studēt RTU, kāpēc viņš ir ieinteresēts vasaras praksi iziet izvēlētajā uzņēmumā. Projektā ir jāuzraksta arī vīzija par to, kā attīstīsies izvēlētā nozare pēc pieciem gadiem.

Konkursā atlasītajiem studentiem vasarā būs iespēja iziet vienu mēnesi ilgu praksi vadošajos Latvijas uzņēmumos, kā arī saņemt 150 latu stipendiju, praktizējoties Rīgas uzņēmumos un 200 latu stipendiju, praktizējoties uzņēmumos ārpus Rīgas.

SIA Citrus Solutions mārketinga vadītāja Anda Orlova preses konferencē uzsvēra – mūsu uzņēmumā strādā ļoti pieredzējuši speciālisti, tādēļ ir svarīgi, ka prakses laikā viņi savu pieredzi varēs nodot jauniem speciālistiem. Turklāt uzņēmumam tā ir iespēja izvēlēties mērķtiecīgākos un profesionālākos darbiniekus.

Hipotēku bankas valdes locekle Baiba Brigmane akcentēja, cik svarīgi ir atbalstīt inženierzinātņu jomu, kas nes mūsu ekonomikai inovācijas. Savukārt Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders pauda atbalstu studentu iespējai iegūt praktiskas darba iemaņas un stāstīja, ka pašvaldība, sadarbojoties ar RTU mācībspēkiem un studentiem, šovasar centīsies rast risinājumu problēmām ar siltumapgādi Cēsu pilsētā.

Vasaras prakses RTU studentiem šovasar piedāvās AS SAF Tehnika, SIA GRUNDFOS Pumps Latvia, SIA Latvijas Mobilais Telefons (LMT), SIA RKF NOOK LTD, SIA Var C, AS Dzintars, SIA Microsoft Latvia, SIA Citrus Solutions, SIA DPA, un citi uzņēmumi.

Vasaras prakšu konkursu “Labā prakse” RTU organizē Hipotēku banka, RTU Studentu parlaments un RTU Attīstības fonds.