9. jūnijā tika godināti septītā Ilgtspējas indeksa dalībnieki, novērtējot to sniegumu ilgtspējīgas un atbildīgas darbības jomās. Citrus Solutions, pirmo reizi piedaloties iniciatīvā, ekspertu vērtējumā ieguvis bronzas godalgu.

“Atbildīga un ilgtspējīga biznesa prakse ir viens no mūzu uzņēmuma darbības pamatprincipiem, tāpēc esam gandarīti par augsto mūsu darba novērtējumu. Bronzas kategorijas iegūšana apliecina, ka esam uz pareizā ceļa savas attīstības plānošanā un realizēšanā, vienlaikus ļaujot mums novērtēt jomas, kurās iespējami uzlabojumi un atrodama vieta izaugsmei,” norāda Citrus Solutions valdes priekšsēdētājs Miks Stūrītis.

Ilgtspējas indekss Latvijā tiek organizēts jau septīto gadu, palīdzot Latvijas uzņēmumiem novērtēt savu sniegumu ilgtspējas un korporatīvās atbildības jomā. Tas ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās – stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un sabiedrībā.

Šogad Ilgtspējas indeksam bija pieteikušies vairāk kā 80 Latvijas uzņēmumu, tā demonstrējot drosmi, atklātību un apņemšanos pilnveidot savu sniegumu.

_MG_7978