SIA Citrus Solutions komanda 25 komandu konkurencē ieguva 15.vietu, pārvarot visus četrus izaicinājumiem pilnos posmus. Liels ir prieks gan par savu dalību, gan arī par uzvarētājiem – kolēģiem no SIA Lattelecom.

S3 nozīmē stratēģija, sacensība un sadarbība – trīs notikuma sadaļas, kas mijās visu sacensību laiku. S3 veido fiziskie un prāta pārbaudījumi, komandas saliedēšanas elementi un biznesa stratēģijas risinājumi nestandarta vidē, kā rezultāts atkarīgs no komandas darba un stratēģijas. Divas dienas sacensību dalībnieki četros sacensību posmos orientējās, tirgojās, veica sociālo darbu, filmēja reklāmas klipus, skrēja pa mežu pilnmēness naktī, airēja un peldēja, svēra arbūzus, spēlēja dambreti un veica citus organizatoru izdomātus uzdevumus.

SIA Citrus Solutions komanda šogad bija: izpilddirektors Uldis Tatarčuks, komercdirektors Miks Stūrītis, projektu vadītājs Roberts Cinītis, grupas vadītājs Edvīns Logins, un telekomunikāciju tehniķis Miķelis Majors.

„Man prieks, ka šogad mums ir izdevies uzlabot savu rezultātu un, protams, apsveicam SIA Lattelecom ar uzvaru šajā cīņā ar dubļiem, konkurentiem un pašiem ar sevi. S3 ir vieta, kur iespējams pārbaudīt savas spējas saglabāt vēsu prātu arī diezgan ekstrēmos apstākļos. Tā ir vieta, kur vairākām personībām vienlaikus jāspēj rast kopīgais, nevis individuālais labākais risinājums. Mēs noteikti izmantosim iespēju piedalīties arī nākamgad!” uzsver Uldis.

SIA Citrus Solutions vadība uzsver – šobrīd arī uzņēmējdarbībā uzvar tie, kuri veiksmīgāk pielāgojas negaidītiem, grūtiem apstākļiem, saglabājot spēju stratēģiski domāt un orientēties uz abpusēji izdevīgu sadarbību. Līdz ar to dalība sacensībās ne tikai saliedē, bet arī nostiprina dalībniekos iemaņas, kas ļoti nepieciešamas ikdienas darbā.