Kā vienu no 2012. gada svarīgākajiem projektiem var minēt SIA Lattelecom Datu centra projektu, kuru SIA Citrus Solutions uzsāka pagājušā gada sākumā. Šajā projektā SIA Citrus Solutions veica gan projekta izstrādi, gan būvniecību. Varam lepoties, kas šis ir bijis pirmais projekts, kurā veicām ģenerāluzņēmēja pienākumus.
Šī projekta laikā SIA Citrus Solutions ieguvis jaunu un ļoti svarīgu pieredzi. To neapšaubāmi pierāda fakts, ka 2012.gada nogalē  saņēmām prestižā Uptime Institute Tier3 sertifikātu par datu centra tehnisko projektu, kā arī tas, ka 2013. gada sākumā izturējām sertificēšanas testus, kas nodrošina iespēju iegūt šo sertifikātu arī par datu centra būvniecības daļu.

SIA Citrus Solutions var lepoties, ka SIA Lattelecom Datu centrs šos testus ir izgājis ar pirmo reizi, jo tas ir liels sasniegums. Ar savu neatlaidību, atbildību un profesionalitāti spējām atstāt iespaidu uz pieredzējušajiem ārvalstu speciālistiem, kuri novērtēja ieguldīto darbu un arī operativāti.

Šī projekta realizācijā SIA Citrus Solutions ir ieguvis milzīgu pieredzi, kas nākotnē palīdzēs iegūt jaunus projektus un attīstīt šo biznesa virzienu.